ورود / ثبت نام
0 تومان 0
  • سهام
  • کارگزاری
  • مقاله
  • تحلیل
  • اخبار
  • همه موارد
اخبار
اطلاعات ناشر خبر
Alternate Text
ندا محمدزاده
امتیاز این خبر : 5/10
سطح امتیاز : عالی
تعداد مشارکت کنندگان: 1000 نفر
به این خبر امتیاز دهید:
رای:
رتبه بندی اخبار به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود.شما می توانید میزان رضایت خود را در مورد این خبر با مشارکت و ثبت امتیاز ابراز بفرمایید.
پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۲ بهمن ۹۹

پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۲ بهمن ۹۹

متن اصلی
نظر کاربران
نظر حقوقی
دسته بندی:
0
چکیده
قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد دیروز ۹۹۲ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد. همچنین قیمت سکه به بهای ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید. امروز برای قیمت طلا چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۲ بهمن ۹۹

قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد دیروز چهارشنبه ۱ بهمن با ۳۰,۱۰۰ تومان افزایش، ۹۹۲ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد. همچنین قیمت سکه به بهای ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید. امروز برای قیمت طلا چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران درباره وضعیت بازار طلا گفت: بازار طلا آرام است. با نوسان قیمت‌ها تعداد فروشندگان طلا زیاد شده و حباب سکه هم به ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

در این مورد اقتصادنیوز هم نوشت: براساس گزارش کیتکو، روز چهارشنبه در حالی‌که جو بایدن به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد می‌کرد ، بازار طلا شاهد یک حرکت غیرمنتظره بود. تحلیلگران شروع احتمالی حرکت طلا را صعودی می‌دانند.

قیمت طلا در روز چهارشنبه به بالاترین سطح دو هفته گذشته خود نزدیک شد دلیل این رکورد  برنامه‌های محرک پیش بینی شده از سوی دولت جو بایدن برای احیای اقتصاد در پاندمی است مراسم تحلیف بازارها را به این باور رساند که اجرای این برنامه نزدیک است.

در حالی که نوسان شاخص دلار برای سومین روز متوقف شد، پول به سمت فلز زرد و سایر اوراق بهادار سرازیر شد  و پس از افزایش در طی دو هفته گذشته نتوانست پیشرفت کند. در حال حاضر این فلز گرانبها روز چهارشنبه با صعود ۳۵ دلار با افزایش از پایین ترین سطح به بالاترین سطح روزانه رسید. معاملات آتی طلای در فوریه (بهمن) در سطح ۱۸۴۹ دلار انجام شد که ۱٫۴۹ درصد افزایش داشت. نقره نیز با افزایش معاملات آتی تحویل مارس(اسفند) با ۲۵٫۸۰ دلار معامله شد که در روز ۱٫۹۰٪ رشد داشت.