ورود / ثبت نام
0 تومان 0
  • سهام
  • کارگزاری
  • مقاله
  • تحلیل
  • اخبار
  • همه موارد
اخبار
اطلاعات ناشر خبر
Alternate Text
ندا محمدزاده
امتیاز این خبر : 5/10
سطح امتیاز : عالی
تعداد مشارکت کنندگان: 1000 نفر
به این خبر امتیاز دهید:
رای:
رتبه بندی اخبار به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود.شما می توانید میزان رضایت خود را در مورد این خبر با مشارکت و ثبت امتیاز ابراز بفرمایید.
قیمت طلا امروز ۱ بهمن ۹۹/ تاثیر عجیب بورس بر بازار طلا!

قیمت طلا امروز ۱ بهمن ۹۹/ تاثیر عجیب بورس بر بازار طلا!

متن اصلی
نظر کاربران
نظر حقوقی
دسته بندی:
0
چکیده
تاثیر عجیب بورس بر بازار طلا! ریزش قیمت سکه و طلا امروز متوقف شد و بهای هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۷۰ هزار تومان افزایش، امروز به ۹۹۰ هزار تومان رسید. امروز بهای هر اونس طلا در بازار جهانی با ۱۵ دلار افزایش به ۱۸۵۵ دلار رسید.

قیمت طلا امروز ۱ بهمن ۹۹/ تاثیر عجیب بورس بر بازار طلا!

بهای طلا امروز تحت تاثیر بازار جهانی و بازار ارز رشد قیمت را از سر گرفت. امروز بهای هر اونس طلا در بازار جهانی با ۱۵ دلار افزایش به ۱۸۵۵ دلار رسید. محمد کشتی‌آرای، نائب رییس اتحادیه طلا و جواهر درباره وضعیت امروز بازار طلا به تجارت‌نیوز توضیح داد که امروز بهای هر قطعه سکه طرح قدیم به ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه طرح جدید به ۱۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان افزایش داشت.

بنا به گفته کشتی‌آرای بهای نیم سکه به ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و بهای ربع سکه به ۳ میلیون و ۵۰۰هزار تومان صعود کرد و قیمت سکه یک گرمی بدون تغییر با بهای ۲ میلیون تومان ثبت شد.
در بازار امروز قیمت یک مثقال طلای آب شده به ۴ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان رسید.

نائب رییس اتحادیه طلا و جواهر درباره علت افزایش قیمت در بازار طلا توضیح می‌دهد که افزایش بهای اونس طلا به دلیل مراسم تحلیف رییس‌جمهوری جدید امریکا و همچنین افزایش قیمت دلار در بازار داخلی وچالش‌های بورس منجر به افزایشی شدن قیمت در بازارهای موازی شده است.