ورود / ثبت نام
0 تومان 0
نسخه 1.3
  • نماد
  • کارگزاری
  • مقاله
  • تحلیل
  • اخبار
  • همه موارد
اخبار
اطلاعات ناشر خبر
Alternate Text
سید محمد جوادی
امتیاز این خبر : 5/10
سطح امتیاز : عالی
تعداد مشارکت کنندگان: 1000 نفر
به این خبر امتیاز دهید:
رای:
رتبه بندی اخبار به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود.شما می توانید میزان رضایت خود را در مورد این خبر با مشارکت و ثبت امتیاز ابراز بفرمایید.
در مجمع عمومی عادی سالیانه بورس تهران: سود نقدی300 ریالی به ازای هر سهم تصویب شد

در مجمع عمومی عادی سالیانه بورس تهران: سود نقدی300 ریالی به ازای هر سهم تصویب شد

متن اصلی
نظر کاربران
نظر حقوقی
دسته بندی:
0
چکیده
در مجمع عمومی عادی سالیانه بورس تهران: سود نقدی300 ریالی به ازای هر سهم تصویب شد . روز پنجشنبه 20 شهریور 99 راس ساعت 15 ، مجمع عمومی عادی سالیانه بورس تهران با حضور بیش از 77 درصد از سهامداران تشکیل شد.

در مجمع عمومی عادی سالیانه بورس تهران: سود نقدی300 ریالی به ازای هر سهم تصویب شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بورس اوراق بهادار تهران - روز پنجشنبه 20 شهریور 99 ، مجمع عمومی عادی سالیانه بورس تهران با حضور بیش از 77 درصد از سهامداران برگزار شد.

در ابتدای جلسه  آقای علیرضا عسکری مارانی به عنوان رئیس جلسه مجمع، رسمیت جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بورس اوراق بهادار تهران را با حضور بیش از 77 درصد از سهامداران اعلام کرد.

رییس جلسه از آقایان علی سنگینیان و ناصر امیدواری به عنوان ناظرین جلسه، حمید خیل نژاد به عنوان دبیر جلسه و سعید ابراهیمی به عنوان نماینده سازمان بورس برای حضور در جایگاه دعوت کرد.

همچنین دکتر علی صحرائی به عنوان مدیرعامل بورس تهران، علی علیزاده گیاشی معاونت پشتیبانی و آقای احمد خالقی نماینده حسابرس و بازرس قانونی  از موسسه حسابرسی وانیا نیک تدبیر در جایگاه حضور یافتند.

در ادامه این جلسه دکتر علی صحرائی مدیرعامل بورس تهران ضمن تشکر از تمامی سهامداران برای حضور در مجمع، گزارش هیات مدیره به مجمع را برای سهامداران  بورس تهران قرائت کرد.

 براساس این گزارش در مجمع بورس اوراق بهادار تهران صورت های مالی منتهی به 29/ 12/ 1398 بررسی و تصویب شد. در ضمن با موافقت سهامداران شرکت بورس،پرداخت300 ریال سود نقدی به ازای هر سهم  به تصویب رسید.

همچنین در مجمع عمومی عادی سالیانه بورس اوراق بهادار تهران روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار تعیین گردید. موسسه حسابرسی "هوشیار بهمند" به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی، موسسه حسابرسی " بیات رایان " نیز به عنوان بازرس قانونی علی البدل تعیین شدند. حق الزحمه حسابرس و بازرس قانونی برای سال 98 مبلغ  160 میلیون تومان در نظر گرفته شد.

در خاتمه این جلسه حق حضور اعضای هیات مدیره به مبلغ 20  میلیون ریال خالص به ازای هر جلسه و حداکثر تا سقف 2 جلسه در ماه تصویب شد. پاداش اعضای هیات مدیره برای سال مالی منتهی به 29/ 12/ 1398مبلغ490 میلیون تومان تعیین و با اکثریت آراء تصویب شد.