ورود / ثبت نام
0 تومان 0
  • سهام
  • کارگزاری
  • مقاله
  • تحلیل
  • اخبار
  • همه موارد
اخبار
اطلاعات ناشر خبر
Alternate Text
ندا محمدزاده
امتیاز این خبر : 5/10
سطح امتیاز : عالی
تعداد مشارکت کنندگان: 1000 نفر
به این خبر امتیاز دهید:
رای:
رتبه بندی اخبار به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود.شما می توانید میزان رضایت خود را در مورد این خبر با مشارکت و ثبت امتیاز ابراز بفرمایید.
اگر سهام فملی دارید، بخوانید (۲۵بهمن)/ صف خرید ملی صنایع مس ایران سنگین شد

اگر سهام فملی دارید، بخوانید (۲۵بهمن)/ صف خرید ملی صنایع مس ایران سنگین شد

متن اصلی
نظر کاربران
نظر حقوقی
دسته بندی:
0
چکیده
اگر سهام فملی دارید، بخوانید (۲۵بهمن)/ صف خرید ملی صنایع مس ایران سنگین شد ، سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران در اولین روز تغییر دامنه نوسان ۶درصد رشد کرد. همچنین فملی با صف خرید ۱۰۰میلیونی به معاملات خود پایان داد.

اگر سهام فملی دارید، بخوانید (۲۵بهمن)/ صف خرید ملی صنایع مس ایران سنگین شد

در پایان معاملات امروز بورس سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ با رشد ۶درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

فملی معاملات این هفته خود را با صف خرید ۱۸۰میلیونی آغاز کرد. رفته رفته از حجم آن کاسته شد تا در ساعت ۱۲و ۳۰دقیقه با صف خرید ۱۰۰میلیونی به معاملات خود پایان داد. سهام فملی برای چهارمین روز متوالی کاری با رشد قیمت مواجه شد. همچنین این نماد در اولین روز هفته با تاثیر ۳۲۶۸واحدی در رشد شاخص ظاهر شد.

سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران در آخرین معاملات خود، عدد ۱۱,۵۲۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود ۶درصد افزایش یافته است. همچنین‌ با جابجایی حدود ۸۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۱,۵۲۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «فملی» به ۹۰میلیارد تومان رسید. همچنین ۸۴درصد از سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ را حقیقی‌ها و ۱۶درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۳میلیون برگه سهم (۱۷درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد ۶۴میلیون سهم (۸۳درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

صنایع مس ایران -فملی