ورود / ثبت نام
0 تومان 0
 • سهام
 • کارگزاری
 • مقاله
 • تحلیل
 • اخبار
 • همه موارد
آیا مایل به افتتاح حساب در این کارگزاری هستید؟
شما می توانید در چند کارگزاری حساب کاربری بورس داشته باشید. برای استفاده از امکانات پنل کاربری مفید نیاز است در این کارگزاری ثبت نام کنید.
رتبه مفید در بورس شما : 5/10
رتبه مفید در فصل بهار : عالی
تعداد افراد رای دهنده: 0 نفر
به این کارگزاری رتبه دهید:
رای:
رتبه بندی کارگزاری ها به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود و در اول هر فصل رتبه بندی ها به حالت پیش فرض بر می گردد و مجددا با رای کاربران تغییر می یابد.
دست آوردها و افتخارات کارگزاری مفید
  شعب و دفاتر
  معرفی کارگزاری
  درباره ما
  کارگزاری مفید با دو نفر در یک دفتر 4 متری کارش را شروع کرد.کارگزاری مفید مثل خیلی از شرکت های موفق در ایران هست . شکل گیری گروه مالی مفید هم یک خانواده بود.
  آن زمان حجم معاملات روزانه مفید 300 هزار تومان در روز بود همان زمان قیمت یک سیم کارت 200 هزار تومان بود. با گسترش جغرافیایی بورس و افتتاح اولین تالار منطقه ای در مشهد مقدس، اولین شعبه مان را در این شهر افتتاح کردیم.برای اولین بار معاملات اینترنتی سهام را راه اندازی کردیم. به این وسیله امکان ارسال سفارش در همه ساعات شبانه روز مهیا شد.
  طی 15 سال اخیر کارگزاری مفید همواره بیشترین سهم معاملات در بازار سرمایه کشور را در مقایسه با سایر کارگزاری ها در اختیار داشته است.در حال حاضر بیش از 7 میلیون کاربر با اعتماد به کارگزاری مفید، با سامانه‌های این کارگزاری در بازار سرمایه فعالیت می‌کنند
  کارگزاری مفید در حال حاضر بزرگترین مرکز تماس بازار سرمایه کشور را با حضور 515 نفر پرسنل متخصص توسعه داده است. این تیم بزرگ پشتیبانی روزانه پاسخگوی بیش از 35 هزار تماس ورودی، 6 هزار چت و 2 هزار ایمیل هستند.
  سرمایه گذاری
  کارگزاری مفید یکی از بزرگ‌ترین کارگزاران بازار بورس و اوراق بهادار بوده و فعالیت خود را از سال 1373آغاز نموده است. این کارگزاری دارای رتبه کیفی الف بوده و لقب برترین کارگزاری ایران را یدک می‌کشد. کارگزاری مفید نخستین سامانه خرید و فروش آنلاین سهام را در سال 1386 راه‌اندازی نمود و اکنون این کارگزاری در زمینه معاملات اوراق بهادار، معاملات بورس انرژی، معاملات آتی سکه، سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی، تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی، ارزش‌گذاری شرکت‌ها، مشاوره سرمایه‌گذاری و معاملات بورس کالا فعالیت می‌کند.
  کارگزاری مفید دارای 6 صندوق سرمایه‌گذاری مشترک با اسامی ممتاز، پیشتاز، پیش‌رو، امید توسعه، درآمد ثابت حامی و درآمد ثابت نامی است. همچنین این کارگزاری دارای یک صندوق قابل معامله (ETF) موسوم به اطلس است.
  اکنون کارگزاری مفید حدودا 25 درصد از حجم معاملات آنلاین روزانه را به خود اختصاص می‌دهد. این کارگزاری به منظور پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربران اقدام به راه‌اندازی 6 سامانه معاملاتی با اسامی ایزی‌تریدر، همراه‌تریدر، آنلاین‌پلاس، مفیدتریدر، مفیدآنلاین و مفیداینترنتی نموده است.
  موسسین و مدیران