ورود / ثبت نام
0 تومان 0
 • سهام
 • کارگزاری
 • مقاله
 • تحلیل
 • اخبار
 • همه موارد
آیا مایل به افتتاح حساب در این کارگزاری هستید؟
شما می توانید در چند کارگزاری حساب کاربری بورس داشته باشید. برای استفاده از امکانات پنل کاربری مبین سرمایه نیاز است در این کارگزاری ثبت نام کنید.
رتبه مفید در بورس شما : 5/10
رتبه مبین سرمایه در فصل بهار : عالی
تعداد افراد رای دهنده: 0 نفر
به این کارگزاری رتبه دهید:
رای:
رتبه بندی کارگزاری ها به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود و در اول هر فصل رتبه بندی ها به حالت پیش فرض بر می گردد و مجددا با رای کاربران تغییر می یابد.
دست آوردها و افتخارات کارگزاری مبین سرمایه
  شعب و دفاتر
  معرفی کارگزاری
  درباره ما
  شرکت کارگزاری مبین سرمایه در سال 1387 یه نام شرکت کارگزاری راهبرد کالای خاورمیانه به صورت سهامی خاص تاسیس شد . کارگزاری مبین سرمایه در تاریخ 1388 به شماره 36528 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی استان اصفهان با سرمایه 30 میلیارد ریال به ثبت رسید. پس از آن، این شرکت در سال 1388 با شماره 10705 در فهرست شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار درج گردید. همچنین در سال 1388 به عضویت کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، پذیرفته شده و عملاً فعالیت خود را از این تاریخ آغاز نمود. بر اساس صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1388 و اعلامیه اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی استان اصفهان به شماره 18824 به تاریخ 1388 این کارگزاری به شرکت کارگزاری مبین سرمایه تغییر نام یافت. این شرکت در تاریخ 1392 سرمایه خود را به 60 میلیارد ریال افزایش داده است و در حال حاضر سرمایه این شرکت 100 میلیارد ریال می باشد.
  کارگزاری مبین سرمایه به عنوان بزرگترین تشکل تعاونی کارگری، در بدو تاسیس، با مجوز معاملات در بورس کالا شروع به فعالیت نمود است
  سرمایه گذاری
  خـــدمات کارگزاری مبین سرمایه در زمینه های مختلف :
  اوراق بهادار
  بورس کالا
  معاملات آتی
  بورس انرژی
  موسسین و مدیران