ورود / ثبت نام
0 تومان 0
 • سهام
 • کارگزاری
 • مقاله
 • تحلیل
 • اخبار
 • همه موارد
آیا مایل به افتتاح حساب در این کارگزاری هستید؟
شما می توانید در چند کارگزاری حساب کاربری بورس داشته باشید. برای استفاده از امکانات پنل کاربری سهم آشنا نیاز است در این کارگزاری ثبت نام کنید.
رتبه مفید در بورس شما : 5/10
رتبه سهم آشنا در فصل بهار : عالی
تعداد افراد رای دهنده: 0 نفر
به این کارگزاری رتبه دهید:
رای:
رتبه بندی کارگزاری ها به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود و در اول هر فصل رتبه بندی ها به حالت پیش فرض بر می گردد و مجددا با رای کاربران تغییر می یابد.
دست آوردها و افتخارات کارگزاری سهم آشنا
  شعب و دفاتر
  معرفی کارگزاری
  درباره ما
  شرکت کارگزاری سهم آشنا به استناد مصوبه تاریخ ۱۳۷۱ هیات مدیره سازمان بورس اوراق بهادار تهران و مجوز شماره ۶٧۵ تاریخ ۱۳۷۲ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، در تاریخ ۱۳۷۴ در اداره ثبت شرکت های تهران طی شماره ١١٩٣٣٢ به ثبت رسید. شرکت کارگزاری سهم اشنا با سابقه فعالیت بیش از دو دهه در بازار سرمایه همواره در طول مدت فعالیت خود از جمله کارگزاران پیشرو در انجام معاملات اوراق بهادار بوده است. این شرکت همچنین با کسب امتیازات لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار از سال ۱۳۸۷ نیز موفق به دریافت مجوز معاملات در بورس کالا گردیده و جزو شرکت های کارگزاری است که تمام مجوزهای لازم را برای معاملات در بازار بورس، فرابورس، آتی سهام، آتی کالا و کالا نفت خام، فلزات، پتروشیمی و کشاورزی، سیمان ، سبدگردانی، مشاور پذیرش، مشاور عرضه و مشاور سرمایه گذاری و بورس انرژی را دارا می باشد و شایان ذکر است که این شرکت در آخرین رتبه بندی سازمان بورس اوراق بهادار در تمامی بورسها موفق به کسب رتبه الف در بین کارگزاران قرار گرفته است. و در حال حاضر سرمایه ثبت و پرداخت شده شرکت معادل 220 میلیارد ریال است.

  سرمایه گذاری
  عنوان خدمات شرکت کارگزاری سهم اشنا :

  * بورس اوراق بهادار
  * بورس کالا
  * بورس انرژی
  * معاملات اتی
  * سرمایه گذاری خارجی
  * بازار دارایی فکری
  موسسین و مدیران