ورود / ثبت نام
0 تومان 0
 • سهام
 • کارگزاری
 • مقاله
 • تحلیل
 • اخبار
 • همه موارد
آیا مایل به افتتاح حساب در این کارگزاری هستید؟
شما می توانید در چند کارگزاری حساب کاربری بورس داشته باشید. برای استفاده از امکانات پنل کاربری بانک پاسارگاد نیاز است در این کارگزاری ثبت نام کنید.
رتبه مفید در بورس شما : 5/10
رتبه بانک پاسارگاد در فصل بهار : عالی
تعداد افراد رای دهنده: 0 نفر
به این کارگزاری رتبه دهید:
رای:
رتبه بندی کارگزاری ها به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود و در اول هر فصل رتبه بندی ها به حالت پیش فرض بر می گردد و مجددا با رای کاربران تغییر می یابد.
دست آوردها و افتخارات کارگزاری بانک پاسارگاد
  شعب و دفاتر
  معرفی کارگزاری
  درباره ما
  شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد در سال ۱۳۸۵ تاسیس و به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی پاسارگاد به فعالیت در بازار سرمایه پرداخته و شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد هم اکنون با 10 شعبه معاملاتی در شهر‌های تهران، اصفهان، مشهد، قزوین، اراک، زنجان، اهواز، بابلسر، کیش و 27 ایستگاه معاملاتی پاسخگوی مشتریان خود است.
  شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد از سال 1388 موفق به کسب رتبه الف در زمینه بورس اوراق بهادار و کالا شده است و سال­های متمادی است در رتبه بندی شرکت­های کارگزاری در میان 10 کارگزار برتر کشور قرار دارد.
  از مزایای این شرکت می‎توان به نرم‎افزار اختصاصی پاسارگاد تریدر جهت معاملات برخط سهام و اوراق بهادار به صورت خرد و بلوک، معاملات شرطی، معاملات برخط آتی سکه و همچنین سایت تخصصی و تحلیلی «پاسارگاد تحلیل» جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان اشاره کرد.
  سرمایه گذاری
  عنوان مجوز فعالیت شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد :

  * معاملات اوراق تامین مالی
  * معاملات کالا
  * معاملات مشتقه مبتنی بر کالا
  * معاملات مشتقه مبتنی بر اوراق بهادار
  * مشاور پذیرش
  * مشاور عرضه اوراق بهادار
  * معاملات برخط اوراق بهادار
  * معاملات برخط کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا
  موسسین و مدیران