ورود / ثبت نام
0 تومان 0
 • سهام
 • کارگزاری
 • مقاله
 • تحلیل
 • اخبار
 • همه موارد
آیا مایل به افتتاح حساب در این کارگزاری هستید؟
شما می توانید در چند کارگزاری حساب کاربری بورس داشته باشید. برای استفاده از امکانات پنل کاربری آگاه نیاز است در این کارگزاری ثبت نام کنید.
رتبه مفید در بورس شما : 5/10
رتبه آگاه در فصل بهار : عالی
تعداد افراد رای دهنده: 0 نفر
به این کارگزاری رتبه دهید:
رای:
رتبه بندی کارگزاری ها به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود و در اول هر فصل رتبه بندی ها به حالت پیش فرض بر می گردد و مجددا با رای کاربران تغییر می یابد.
دست آوردها و افتخارات کارگزاری آگاه
  شعب و دفاتر
  معرفی کارگزاری
  درباره ما
  کارگزاری آگاه فعالیت خود را در سال 1384 در چارچوب ضوابط و مقررات تعیین‌شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز کرد کارگزاری آگاه از آن زمان تاکنون توانسته با ارایه کلیه خدمات مناسب اعتبار خوبی در بین مشتریان کسب کند. این کارگزاری دارای رتبه کیفی الف است و در سال‌های اخیر جزو سه کارگزاری برتر کشور بوده است. کارگزاری آگاه علاوه بر ارایه کلیه خدمات مربوط به بورس اوراق بهادار، بورس انرژی و بورس کالا، خدمات دیگری نیز ارایه می‌کند که از جمله آن‌ها می‌توان به مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری، مشاوره سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار، ارایه خدمات ویژه در قالب باشگاه مشتریان و آموزش و تولید محتواهای ارزشمند در جهت افزایش سطح دانش سرمایه‌گذاران اشاره کرد.
  سرمایه گذاری
  صندوق سرمایه‌گذاری مشترک کارگزاری آگاه در سال ۱۳۸۷ به منظور مدیریت دارایی‌های خرد و کلان سرمایه‌گذاران در نهایت سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌های بازار سرمایه، اوراق قرضه، سپرده‌های بانکی و سایر دارایی‌ها فعالیت خود را شروع کرد و تاکنون (۱۵ فروردین‌ماه ۹۹) با بیش از %۱۴۰۰۰ بازدهی بهترین عملکرد را در میان صندوق ‌های سرمایه‌گذاری بازار سرمایه داشته است (این بازده تا ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ به بیش از ۴۲,۰۰۰ درصد رسیده). مشترک آگاه از نوع صندوق‌ های در سهام بوده و به این معنا است که طبق الزام سازمان بورس بین ۷۰ تا ۹۰ درصد پورتفوی این صندوق باید به سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اختصاص داده شود. افرادی که نگران حفظ ارزش سرمایه خود هستند جهت سرمایه‌گذاری در مشترک کارگزاری آگاه مانند سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک بازار کافی است به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه فرمایند.
  موسسین و مدیران