ورود / ثبت نام
0 تومان 0
  • سهام
  • کارگزاری
  • مقاله
  • تحلیل
  • اخبار
  • همه موارد
تحلیل بنیادی
اطلاعات ناشر تحلیل
Alternate Text
آرین یحیی پور
امتیاز این تحلیل : 5/10
سطح امتیاز : عالی
تعداد مشارکت کنندگان: 1000 نفر
به این تحلیل امتیاز دهید:
رای:
رتبه بندی تحلیل های بنیادی به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود.شما می توانید میزان رضایت خود را در مورد این تحلیل با مشارکت و ثبت امتیاز ابراز بفرمایید.
تحلیل کهمدا در بلند مدت شروع از مرداد

تحلیل کهمدا در بلند مدت شروع از مرداد

متن اصلی
نظر کاربران
نظر حقوقی
دسته بندی:
0
چکیده
شرکت شيشه همدان (سهامي عام) در سال ۱۳۵۴ با مشارکت بانک صنعت و معدن (بانک اعتبارات صنعتي سابق) به صورت شرکت سهامي عام تحت شماره ۵۸۷ مورخه ۱۳۵۴/۲/۱۱ در همدان تأسيس گرديد و با همت متخصصين و مهندسين ايراني در سال ۱۳۶۱ با ظرفيت ۴۰۰۰۰ تن در سال مورد بهره برداري قرار گرفت.مرکز اصلي شرکت در شهرستان همدان کيلومتر ۶ جاده همدان تهران واقع شده است همچنين دفتر مرکزي واقع در تهران خيابان حافظ جنوبي، خيابان غزالي، نبش کوچه براتي پلاک ۲ مي باشد سرمايه شرکت دربدو تأسيس مبلغ ۳۰۰ ميليون ريال بوده

کهمدا شیشه همدان

در تحلیل کهمدا توصیه می شود برای بلند مدت کاربران و معامله گران عزیز در 13.500 تا 15.000 اقدام کنند

به یک نکته توجه کنید که کهمدا  و ثفارس همبستگی بسیار شدیدی دارند. یعنی تمام مثبت و منفی هاشون با هم بوده. الانم امروز کهمدا از نیمه ی دوم بازار صف خرید  شد و با توجه به نمودار، ثفارس هم داره کف سازی میکنه.

هدف اول۵۱۰۰ بعدش۷۳۰۰بعدش۹۰۰۰

نیاز بازار و کهمدا

با توجه به نیاز روز افزون کشور به ظروف بسته بندی شیشه ای، به خصوص ظروفی که از نظر کیفی مطابق استاندارد جهانی باشد، طرح توسعه این شرکت در سال 1378 و با ظرفیت 35000 تن در سال شروع به کار نمود و با تولید شیشه های سبک و نیمه سبک ضمن برخورداری از سیستم های (Press and Blow) P&B جهت تولید شیشه های دهانه گشاد (جار) ، و (Blow and Blow) B&B جهت تولید شیشه های دهانه باریک (بطری) ، و (Narrow Neck Press and Blow) NNPB جهت تولید شیشه های سبک ، تحولی در تولید شیشه های بسته بندی ایجاد نموده است.
تولیدات این شرکت در حال حاضر عبارتند از : انواع بطری آبلیمو، شربت، گلاب، الکل، عرقیات و روغن مایع (در حجم های مختلف) و شیشه های نوشابه، شیر، شیشه های سس، مرباجات، خیارشور و رب گوجه فرنگی (در حجم های مختلف) و بسیاری از شیشه های اختصاصی برابر سفارش مشتریان.

در حال حاضر بخشی از محصولات شرکت به کشورهای عراق، آذربایجان، ترکمنستان، ارمنستان و افغانستان صادر می شود.
واحد I کارخانه شامل یک کوره ذوب با ظرفیت 170 تن و چهار خط ماشین آلات I.S. می باشد. میزان تولید این واحد 40.000 تن در سال می باشد.
واحد II کارخانه بعنوان طرح توسعه در سال 1378 با ظرفیت 130 تن و با سه خط ماشین آلات I.S. ایجاد گردیده است، میزان تولید این واحد 35.000 تن در سال می باشد.
واحد I کارخانه که درسال 1383 بازسازی و نوسازی شده است دارای ماشین آلات مدرن الکترونیکی می باشد که قادر به تولید شیشه های سبک و نیمه سبک است.
کلیه مواد اولیه مورد نیاز برای تولید، در داخل کشور موجود می باشد و هیچ گونه وابستگی در این خصوص به خارج از کشور وجود ندارد.
شرکت با تولید ظروف شیشه ای که در مقایسه با سایر اقلام، بهداشتی ترین و سالم ترین وسیله بسته بندی برای صنایع مواد غذایی و نوشابه سازی می باشد، از آثار زیانبار تخریب زیست محیطی جلوگیری بعمل می آورد.
شرکت برای ایجاد انگیزه در پرسنل با فراهم نمودن تسهیلات رفاهی از قبیل اعزام کارکنان به سفرهای زیارتی و سیاحتی، برقراری بیمه تکمیلی خدمات درمانی، برقراری بیمه عمر و حوادث، اهداء کمکهای جنسی و غیر نقدی به مناسبتهای مختلف، مبادرت کرده است.
همچنین جهت تشویق و افزایش راندمان تولید با تدوین دستورالعمل، پاداش افزایش تولید به پرسنل پرداخت می شود.
برای بالا بردن دانش فنی، متخصصین کارخانه بصورت دوره ای به کشورهای اروپائی جهت آموزش اعزام می شوند.
همچنین از متخصصین خارجی جهت آموزش پرسنل نیز دعوت بعمل می آید و در نهایت دستیابی به سود معقول و منطقی سالیانه که سهامدار از این سود منتفع گردد.