ورود / ثبت نام
0 تومان 0
  • سهام
  • کارگزاری
  • مقاله
  • تحلیل
  • اخبار
  • همه موارد
تحلیل بنیادی
اطلاعات ناشر تحلیل
Alternate Text
آرین یحیی پور
امتیاز این تحلیل : 5/10
سطح امتیاز : عالی
تعداد مشارکت کنندگان: 1000 نفر
به این تحلیل امتیاز دهید:
رای:
رتبه بندی تحلیل های بنیادی به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود.شما می توانید میزان رضایت خود را در مورد این تحلیل با مشارکت و ثبت امتیاز ابراز بفرمایید.
تحلیل تکنیکال شتوکا

تحلیل تکنیکال شتوکا

متن اصلی
نظر کاربران
نظر حقوقی
دسته بندی:
0
چکیده
در تحلیل تکنیکال سهام شتوکا سهام داران باید به موج صعود دقت لازم را داشته باشند. شتوکا توانایی خوبی برای صعود از خود نشان خواهد داد و هدف های خوبی را در پیش رو دارد.

تحلیل شتوکا

تایم روزانه حمایت قوی تنکنسن در قیمت 7000 را این سهم دارا می باشد و اماده جهت شروع ریز موج 5 صعودی و هدف و تارگت 9000 می باشد.

 

تاریخچه سهم شتوکا


شرکت توکا رنگ فولاد سپاهان در راستای تولید و تامین رنگ ورق رنگی در داخل کشور و بومی سازی این تکنولوژی و قطع وابستگی شرکت فولاد مبارکه به خارج از کشور در سال ۱۳۸۵ در اداره ثبت شرکتهای اصفهان به ثبت رسید و در تاریخ ۱۵ دیماه ۱۳۹۴ با تایید سازمان بورس و اوراق بهادار موفق به ورود به بازار سرمایه گردید.

 

موضوع اصلی فعالیت شتوکا در تحلیل تکنیکال 


تولید و تامین رنگ های صنعتی برای مصارف گوناگون
بازاریابی و فروش محصولات
تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات رنگ سازی و ارائه خدمات فنی و پشتیبانی
ایجاد آزمایشگاه های مدرن تحقیقاتی جهت ارائه خدمات به صنایع کشور
 محصولات و خدمات شرکت
تنها محصول این شرکت انواع رنگ های صنعتی است.

 

نکات حائز اهمیت شتوکا


نظر به اهداف کلان تعریف شده و مطابق با استراتژی و بودجه شرکت پیش بینی می گردد تا پایان سال ۹۹ مقدار تولیدات این شرکت به مقدار تقریبی ۱۸۰۰ تن محقق گردد و هم چنین مطابق با بودجه مذکور قرار است فروش شرکت تا پایان سال ۹۹ به مبلغ تقریبی ۹۰۰.۰۰۰ میلیون ریال محقق گردد. همچنین لازم به ذکر می باشد با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه، احتمال محدودیت های بیشتر مربوط به کسب و کار و لذا کاهش مصرف در پیش رو باشد.

با توجه به پیش بینی های انجام شده جهت جبران کسری سرمایه در گردش همواره اخذ تسهیلات بانکی مد نظر شرکت بوده است. که باتوجه به روند گذشته هزینه های مالی شرکت به طور تقریبی ۲الی ۲.۵ درصد فروش می باشد.

<<این شرکت جهت تامین مواد اولیه و فروش محصولات وابستگی به خارج از کشور ندارد. لذا تحریم ها و نرخ تسعیر ارز نمیتواند بر سود آوری آن تاثیر گذار باشد