ورود / ثبت نام
0 تومان 0
  • سهام
  • کارگزاری
  • مقاله
  • تحلیل
  • اخبار
  • همه موارد
تحلیل بنیادی
اطلاعات ناشر تحلیل
Alternate Text
آرین یحیی پور
امتیاز این تحلیل : 5/10
سطح امتیاز : عالی
تعداد مشارکت کنندگان: 1000 نفر
به این تحلیل امتیاز دهید:
رای:
رتبه بندی تحلیل های بنیادی به وسیله رای کاربران این سامانه مشخص می شود.شما می توانید میزان رضایت خود را در مورد این تحلیل با مشارکت و ثبت امتیاز ابراز بفرمایید.
تحلیل تکنیکال بیت کوین و عبور از مقاوت های سری

تحلیل تکنیکال بیت کوین و عبور از مقاوت های سری

متن اصلی
نظر کاربران
نظر حقوقی
دسته بندی:
0
چکیده
در تحلیل بیت کوین در این چند روز شاهد این بودیم که قیمت بیت کوین به بالای 11200 دلار رسید. طبق نمودار، یک مقاوت قدرتمند دیده می شود. در 11700 یک مقاوت وجود دارد که احتمالا در 11246 تا 11700 یک مقاوت قدرمند شکل خواهد گرفت. خوشبختانه در سال جاری بیت کوین توانسته است از تمام مقاوت های خود عبور کند. بعد از مقاوت اول همچنین یک مقاوت دیگر در 12300 دلار وجود دارد که اگر قیمت بیت کوین بتواند از مقاوت اول عبور کند

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت کوین :

در این بخش تحلیل بیت کوین را خواهیم داشت.

امیدواریم این تحلیل در معاملات شما کمک شایانی داشته باشد. در اینجا ابتدا به ساکن به تحلیل بیت کوین می پردازیم. در این چند روز شاهد این بودیم که قیمت بیت کوین به بالای 11200 دلار رسید. طبق نمودار، یک مقاوت قدرتمند دیده می شود. در 11700 یک مقاوت وجود دارد که احتمالا در 11246 تا 11700 یک مقاوت قدرمند شکل خواهد گرفت. خوشبختانه در سال جاری بیت کوین توانسته است از تمام مقاوت های خود عبور کند. بعد از مقاوت اول همچنین یک مقاوت دیگر در 12300 دلار وجود دارد که اگر قیمت بیت کوین بتواند از مقاوت اول عبور کند در مقاوت دوم به راحتی خواهد گذشت و سپس بعد از این دو مقاومت دو حمایت وجود دارد. به طور کلی همانطور که در نمودار نشان داده شده است قیمت همچنان با قدرت بالاست و حجم معاملات هم بسیار بالا می باشد. 

امیدواریم این تحلیل کمک کوچکی در خرید و فروش ارز بیت کوین برای شما داشته باشد.

قیمت بیت کوین و تحلیل تکنیکال بیت کوین